У Гарнізонному храмі Львова розпочалася благодійна акція: Святий Миколай для військових

wide_11-291До Дня святого Миколая військові капелани за підтримки Фундації св. Миколая розпочали благодійну акцію “Святий Миколай для військових”.

Свято Миколая займає важливе місце в українській церковній традиції. Серед військових воно набуває особливого змісту: перебуваючи далеко від дому та рідних, військовослужбовці приємно здивовані, що в армії все-таки зможуть відчути дух цього свята. Зокрема, до дня св. Миколая, капелани плануюють відвідати з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею ім. Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ та в кожному військовому містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова.

Організація благодійного проекту “Святий Миколай для військових” передбачає закупівлю солодощі, мандарин, а також виготовлення іконок із зображенням святителя Миколая Чудотворця та молитвою до нього.

Запрошуємо долучитися до цієї акції і допомогти українським воїнам відчути радість у день святого Миколая.

Підтримати спільний проект “Святий Миколай для військових” можна склавши грошову пожертву у скриньку Фундації св. Миколая у:

– Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11);

– Студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а);

– Студентському храмі Святого рівноапостольного князя Володимира Великого (м. Львів, вул. Природна, 8а).

Подаруймо українським захисникам радість у день Святого Миколая!

mykolaj-dlya-vijskovyh-2016-2Довідка

Фундація св. Миколая – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Джерело: “Капеланство. info”