У Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка обговорять відомий український документальний фільм

imagesУ вівторок, 7 листопада 2017 р., о 15.30 год., в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться обговорення документальної стрічки “Борщ” українських режисерів Олександра й Дарини Балабаїв.

Фільм було відзначено на конкурсі “WorldFest-2017” (21-30 квітня, Сполучені Штати Америки), який вважають найдавнішим кінофестивалем незалежного кіно та відео у світі. WorldFest заснував титулований режисер і продюсер Хантер Тодд з метою підтримки незалежних режисерів.

Із 1968 року фестиваль став конкурсним. Документальний фільм “Борщ” став призером на ювілейному 50-му фестивалі в Х’юстоні WorldFest’і в категоріі “Етика та культура”. У фільмі йдеться про “незвичних людей”, які приїхали до Львова з виставою.

“Незвичні люди” – так режисери назвали осіб із особливими потребами. У зйомках брали участь люди з ДЦП, на візках та супроводжуючі їх волонтери. За час спілкування з цими чудовими людьми було зібрано багато матеріалу, створено паралельну креативну сюжетну лінію та змонтовано фільм.

До процесу виробництва не був залучений жоден спонсор. Все – від зйомок фільму, монтажу, титрування англійською, кольорокорекціі та звуку – автори робили самі. Відтепер Ваші уявлення про борщ докорінно зміняться, обіцяють режисери. Тож запрошуємо відвідати показ стрічки та змінити свій ракурс бачення.

Поділитись!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Comments are closed.