Капелани УПЦ КП просять громаду міста зібрати продуктовий гостинець для воїнів на Схід

Про збірку на своїй фб-сторіні повідомив штатний військовий капелан 80 аеромобільної бригади, священик УПЦ КП о. Михайло Дулька.

27

“Я часто говорю про те, що воїни, Богу дякувати, мають що їсти, це не 2014 рік, який був найважчий. Тепер хлопці і одягнені, і нагодовані.  Але попри це, навіть маленька карамелька із мирних територій, із осель цивільних українців, на Сході дуже багато важить. Це є свято для військового на цілий день. Будь-що передане на Схід – це ознака для військовослужбовців,що про них памятають, що вони не є покинуті” – зазначив о. Михайло.

 Капелани вирушають на Схід вже 26 листопада. А до 25 числа всі небайдужі можуть приносити продукти, дитячі малюнки і листи до храму св. Миколая УПЦ КП ( на вул. Богдана Хмельницького 38) або до храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП що у Рясному 2.

Список необхідних продуктів: 

1.Вареники . 2. Голубці. 3.Пампушки .4. Енергетичні батончики “Фунтік” 5.Тістечка. 6.Рулети .7.Ковбаса або тушонка. 9.Закрутки.10.Варення. 11 .Мед. 12.Кава . 13.Чай. 14. Цукерки , шоколад. 15.Протигрипозні і пртипростудні ліки . 16.Сухофрукти і горішки 16. Медівники і пряники.

27