14 березня в УКУ розпочинається весняний семестр “Школи сім’ї”

Школа сімї_1“Школа сім’ї” відновлює свою роботу у оновленому форматі. Двічі на місяць по середах (два тижні поспіль) з 19:00 до 20:30 на вас чекатимуть психологи, богослови, спеціалісти з морального богослов’я, біоетики, медики та економісти.

Весняний семестр “Школи сім’ї” стартує 14 березня(середа).

Програма на березень

14 березня 2018 року

                                                                                                                           Яблуко від яблуні:чи можемо уникнути сімейних сценаріїв наших батьків?     

Зустріч провадитиме психолог Мар’яна Миколайчук.                    Поговоримо про те, що таке сімейні сценарії. Які сімейні сценарії є культурно заданими, а які родовими? Які моделі поведінки в подружжі ми несвідомо поглинаємо у батьківській сім”ї?

21 березня

                                                                                                                            Подружнє ложе. Особливості інтимного життя у подружжі.

Зустріч провадитиме Христина Решетило-Ковальчук.                          Поговоримо про інтимне життя у подружжі.

“Школа сім’ї” відбувається за адресою: вул. Козельницька 2а, пасторальний центр УКУ, ауд. 013. Нагадуємо, що вхід на зустрічі вільний. Приходьте, ми чекаємо саме на Вас!

“Школа сім’ї” – це вечірні відкриті зустрічі для всіх, хто бажає черпати та поглиблювати свої знання про подружжя, сім’ю та родину і для тих, хто шукає відповіді на питання, які постають у власних сім’ях.

Даний проект передбачає проведення вечірніх зустрічей для всіх бажаючих двічі на місяць по середах з 19:00 до 20:30. Організовують “Школу сім’ї” – духовно-пасторальний відділ УКУ спільно з Інститутом родини та подружнього життя і Школою біоетики УКУ. 

Теми зустрічей є актуальними для сучасної української сім’ї та подружжя, наречених та молоді. Серед них: Що значить бути чоловіком? Харизми сучасної жінки. Конфлікти в сім’ї та їх вирішення. Мистецтво спілкування в подружжі. Як не повторювати помилок своїх батьків? Біоетичнні виклики, які постають перед українською сім’єю в сучасному світі (контрацепція, штучні репродуктивні технології). Чи потрібно складати сімейний бюджет і, як правильно це робити тощо.

Джерело: http://family-institute.org.ua/informacijnyj-resurs-sim-ya