15 Екуменічний соціальний тиждень відкриє міжнародна панель про цінності мандрівної ідентичності

Сьогодні, 3 жовтня, розпочинається міжнародний суспільний форум – 15 Екуменічний соціальний тиждень у Львові. Міжнародна панель «Мандрівна ідентичність: осмислення сенсів та цінностей» триватиме з 16.00 до 18.00 год. за адресою: Філософсько-богословський факультет УКУ, конференц-зал (просп. Св. Івана Павла ІІ, 35а).

До дискусії можна буде долучитися й у режимі онлайн (ZOOM-, Facebook- та YouTube-трансляції). Організатори – Інститут екуменічних студій УКУ та Фонд Конрада Аденауера в Україні.

Панелісти події – д-р Мирослав Маринович, віцеректор Українського католицького університету, д-р Йорг Луер, голова Німецької Комісії «Справедливість та Мир», представник Римсько-Католицької Конференції Єпископату Німеччини, д-р Жерар Деланті, професор соціології та соціальної і політичної думки в Університеті Сассекса, Велика Британія – переосмислюватимуть роль ідентичності у сучасному суспільстві, яке, незважаючи на динамічні зміни, потребує справжнього діалогу, поваги до традиційних цінностей різноманітних спільнот та переосмислення майбутніх перспектив спілкування й співпраці.

Модератори заходу: д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ, д-р Ірина Старовойт, доцентка, кандидатка філологічних наук кафедри культурології Гуманітарного факультету УКУ.

Мови: українська, англійська (синхронний переклад).

 Нагадуємо, цьогорічний Екуменічний соціальний тиждень триватиме протягом 3-7 жовтня 2022 року в гібридному форматі (м. Львів, онлайн) та буде поділений на три основні блоки:

Блок І. Грані ідентичності: релігійна, національна, етнічна, культурна, політична;

Блок ІІ. Ідентичність, війна та міграція;

Блок ІІІ. Роль та вплив соціальних інститутів на формування ідентичності.

Деталі: www.esweek.org.ua

Координатор проекту: Ірина Кітура, irakit@ucu.edu.ua.