18 грудня скаути Польщі передадуть укранським пластунам лампадку з Вифлеємським вогнем

18 грудня 2018 року скаути Польщі від імені усього світового скаутського руху передадуть лампадку з вогнем Вифлеємським, а разом з тим і свою підтримку, молячи Рожденного Царя-Христа про мир в Україні та в цілому світі.

28

Це відбудеться на українсько-польському кордоні – повідомив у фб капелан Пласту в Україні о. Олекса Медик УГКЦ:

Цього року у світлі Вифлеємської Зорі пластуни лучаться з Українською Греко-Католицькою Церквою в молитві перед іконою Вифлеємської Богородиці, щоб через голоси дітей та молоді вимолити в Господа мир, спокій та щасливе процвітання для нашої Батьківщини.
Звершуючи свою духовну мандрівку, 18 грудня ми приймемо естафету на українсько-польському кордоні від наших друзів харцерів. Скаути Польщі від імені усього світового скаутського руху передадуть лампадку з вогнем Вифлеємським, а разом з тим і свою підтримку, молячи Рожденного Царя-Христа про мир в Україні та в цілому світі.
Нам випала щаслива нагода бути учасниками Великої Справи! Естафета Вифлеємського Вогню Миру – це Голос Божий, який через дітей-скаутів звіщає Мир.
Бажаю Вам доброго духовного виряду та щирої молитви. Нехай через молитву світового скаутського руху Мир і спокій запанує у нашій Україні”

Джерело: фб-сторінка