23-тій Форум видавців у Львові: література проти агресії

superthumb Цьогоріч на Форум видавців до м. Львова приїде професор Гарвардського університету Сергій Плохій і презентуватиме нову книгу «Брама Європи». Спеціальний гість 23 Форуму видавців – Паоло Джордано, сучасний італійський письменник, твори якого продаються мільйонними тиражами.

 Також у списку спеціальних гостей Форуму відомий австрійський репортер та письменник Карл-Маркус Ґаус, перший його переклад українською виходить до 23 Форуму видавців. Це збірка художнього репортажу «Зникомі європейці».

 Ілля Камінський, американських поет, родом з Одеси, був номінований на Нобелівську премію з літератури у 2013 році, у цьому році стане учасником 23 Форуму видавців.

 Одна з важливих подій цьогорічного Форуму видавців – приїзд учасників Нью-Йоркської Групи поетів. Деталі про цей проект з’являться на сайті згодом.

 Поет та перекладач Остап Сливинський готує спеціальний проект «Література проти агресії».

 Це публічні дискусії, презентації, а також спеціальний проект «Історії іншості» – цикл публічних інтерв’ю з літераторами та інтелектуалами, які в той чи інший спосіб пережили досвід соціального відчуження. http://bookforum.ua/spetsproekt-literatura-proty-agresiyi-vidbudetsya-u-mezhah-23-forumu-vydavtsiv-u-lvovi/

 Триває акредитація журналістів та блоґерів на 23 Форум видавців

 Більше інформації про 23 Форум видавців – на сайті http://bookforum.ua

 Джерело: сайт «ЛМР».