24 серпня у Покровському кафедральному соборі буде звершено урочистий молебень за українську державність і утвердження миру в Україні

_DSC910824 серпня 2014 року, у неділю 11-ту після П’ятидесятниці, День Незалежності України, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова (вул. Грушевського, 2) після завершення архієрейської Божественної Літургії духовенством соборно буде звершено урочистий молебень за українську державність і утвердження миру в Україні.

Відправу молебню очолить керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Перед початком урочистого молебню буде звершено заупокійну літію за всіх спочилих борців за християнську віру й Українську державу, особливо – загиблих мирних мітингувальників на київському Майдані та українських солдатів і офіцерів, що загинули від рук терористів-найманців на Сході України за час проведення АТО.

Початок Літургії о 10:45 год. Під час Літургії також будуть піднесені особливі прохання і молитви за Українську державу і про мир в Україні.
Початок молебню о 12:45 год.

«У важкий час для України та українського народу запрошуємо всіх християн приєднатися до спільної соборної молитви!», – повідомляють у прес-службі Львівської єпархії.