26 січня у Львівській Архиєпархії УГКЦ, на заклик Папи Франциска, оголосили Днем молитви за Україну

“На заклик Святішого Отця 26 січня 2022 року заохочуємо до усильної молитви за мир в Україні”, – наголошують у Львівській Архиєпархії УГКЦ.

Закликаємо до організації спільної молитви на ваших парафіях, зокрема, до звершення Божественної Літургії у наміренні миру в Україні та припинення війни, а також запалення свічки миру.

Видимим знаком молитовної спільноти стане передзвін в усіх храмах об 11:50 та запалювання символічного вогню миру в наших домівках.

О 12:00 відбудеться трансляція Ісусової Молитви з Архикатедрального Собору святого Юра у Львові, яку здійснюватиме медіахаб «Твоє місто» на своїй facebook-сторінці та youtube-каналі.

О 20:00 єднатимемося в молитві Вервиці з усім світом, в особливий спосіб присвячуючи це моління благанню про мир та відвернення лихоліть війни.

Заохочуємо усіх вірних єднатися з цілим світом у молитві, до якої у своєму недільному зверненні закликав Святіший Отець Папа Франциск, проголошуючи 26 січня днем молитви за мир в Україні у зв’язку зі зростанням загрози збройної агресії: «З тривогою стежу за зростанням напруженості, що загрожує завдати нового удару по миру в Україні та підважує безпеку на всьому європейському континенті. Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі – підносити молитви до Всемогутнього Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не частковим інтересам… зі стурбованістю, з огляду на існуюче напруження, пропоную, щоб наступна середа, 26 січня, була днем молитви за мир»

Джерело: сайт Львівської Архиєпархії УГКЦ