30 тисяч гривень зібрали для завершення реставрації старовинного храму Софії Премудрості Божої

Про це повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм.Юстин (Бойко).

“Дорогі друзі,
хочу сповістити Вас, що протягом двох днів завдяки Вашим пожертвам ми зібрали (станом на теперішню годину) 30 тис. грн., завдяки чому ми зможемо закупити 5 тисяч колених гонтин (ціна однієї гонтини 6 грн.) Усього необхідно 20 тисяч штук.
Усім, хто ще бажає долучитися до справи реставрації храмового комплексу Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, подаю номер картки (Приватбанк)
5168757356490310
Бойко Юрій Васильович
Хочу висловити усім Вам подяку за велику прихильність до справи розвитку і збереження культурно-духовної спадшини Українського Народу! Усім велика подяка! Кожного памятаємо у наших молитвах!
Сьогодні ранком до мене поступив один дзвінок із Закарпаття. Телефонувала одна жіночка, якій вже виповнилося 86 років. При цьому питала мене, як вона може передати зі своєї пенсії пожертву реставрацію храму Святої Софії – Премудрості Божої та цілого комплеску. Я, після того, як почув коротку розповідь про те, хто вона і звідки телефонує, почав казати, щоби вона молилася за нас, а ми кошти знайдемо. У відповідь бабця дуже попросила мене не відмовляти їй, бо саме на Знесінні біля церкви з Кривки, коли ще навіть не був офіційно створений Музей, а церква стояла самотньо закрита, у далекому 1959 році вона там була зі своїм чоловіком. Вони тоді виїхали до Львова по роботі і вирішили обоє провести романтично час, який їм залишався. І тоді, як вона згадує, коли побачила замкнений храм, у якому не провадилося богослужіння, вона його почала жаліти як людину.
Очевидно, бабця говорила довго ще, а мені у горлі кумок став, а одночасно радість за те, що у нас є такі бабці, яких внуки навчили і Скайпом, і Фейсбуком користуватися. І тепер, коли вони вже на схилку віку, подорожують місцями своєї молодості і хочуть бути активними учасниками віднови молодечих стежин.
Одним словом, усім дякую!
Благослови усіх, Боже!2