31 березня вулицями Львова пройде Хресна Дорога

31 березня 2019 року, відбудеться Хресна Дорога вулицями Львова, присвячена вшануванню Року Родини та постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького).

Початок молитовної ходи о 15:00 біля храму Святого Архистратига Михаїла (м. Львів, вул. Винниченка, 22).

Маршрут Ходи: ” вул. Винниченка, 22 (храм святого Архистратига Михаїла) – вул. Підвальна – пл. Митна – пл. Соборна – пл. Галицька – пл. А. Міцкевича – просп. Свободи (проти руху) – вул. Академіка В. Гнатюка – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Листопадового Чину – пл. Святого Юра”.

Цьогоріч програму Ходи готують студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. Ректор Семінарії отець-доктор Ігор Бойко зазначив:

Ми підготували тексти на основі розважань італійського кардинала Джанфранко Равальді,який на  прохання Святійшого Отця написав Хресну Дорогу. І цього року маємо рік родини, тому наголос у цій Хресній Дорозі зокрема будуть поставлені на тому, які стосунки мають бути у родині між чоловіком і дружиною, який важливий обов
’ язок християнського виховання у родині, що коли буде здорова сім,я і  тоді буде здорове суспільство. Різні слова отців Церкви, які у різний час говорили про сім,ю буде вкладене у цю Хресну Дорогу. І також ми беремо за основу послання і тексти священномученика Блаженного Климентія Шептицького. І саме ця постать і його життя також будуть відображені у Хресній Дорозі”.

Розважаючи над хресними стражданнями Ісуса Христа, спогадаймо цією дорогою молитви тих, які прийняли мученицький вінець нев’янучої слави, віддавши життя за нашу Церкву та Батьківщину! Додамо, що під час Хресної Ходи буде 15 молитовних стоянь.

Всіх вірних запрошують до спільної молитви

У матеріалі використано інформацію із фб-сторінки