5 чудових фільмів про святість у щоденному житті

Наближаються омріяні вихідні.  З цієї нагоди, пропонуємо Вам цю добріку чудових християнських фільмів для перегляду всією родиною. 

  1. Марія з Назарету. 

Цей фільм особливо актуальний напередодні Різдва, адже він присвячений життєвому шляху Діви Марії. У центрі сюжету  Марія та Магдалина, які пов’язані теплою дружбою, однак невдовзі  опиняються ” по різні боки барикад”. Магдалина, за допомогою далекої родички Іродіади, оселяється в палаці царя Ірода.  Марія навпаки стає метою його переслідування. Адже одержує від ангела Вістку  і згодом народжує довгоочікуваного Месію, про якого говорили пророки. Але крім повернення повної довіри свого Обручника Йосипа й перемоги над скептицизмом людей, вона повинна буде захистити дарунок Святого Духа від підступу іудейського царя, який вирішив перекреслити слова пророків.

2. Дон Боско.

Фільм про італійського священика і педагога Св. Івана Боско, який жив у XIX столітті в Турині та присвятив все своє життя турботі, вихованню та навчанню потребуючих хлопців.
Ця стрічка розповідає про дитинство святого, його родину, шлях до покликання, а також про вміння знайти підхід до потребуючих дітей, про труднощі з якими стикався і як їх долав. Чудова стрічка для перегляду всією родиною. 

3. Свята Варвара

Варвара народилася в родині багатого і заможного язичника, у  період правління імператора Максиміана, гонителя християн.  Мати дівчини померла рано. Так як Варвара вирізнялася особливою красою, її  батько, щоб вберегти доньку від спокус, замкнув дівчину у вежі.
У період ув’язнення Варвара, щоб звеселитися, спосерігала за красою світу і природою з вікна своєї вежі. Найбільше їй було видно шматочок неба.  З часом Варвара прийшла до думки про наявність єдиного Творця. Коли прийшов час видавати доньку заміж, батько довзолив виходити їй у місто. Варвара познайомилася з християнами і прийняла Хрещення. Що було далі – дивіться у стрічці.

4. Брат Сонце. Сестра Місяць.

Розповідь про юність святого Франциска Ассизького … Початок 13-ого століття, Італія. Син багатого торговця, Франческо Бернардоне, повернувся з війни пораненим. У маренні, він згадує дні, які він витратив на різні розваги. Тінь хреста, яку він бачить у маренні припиняє його колишнє життя. Він повільно видужує. Замість того, щоб проводити час в тавернах, Франциск іде на природу, щоб розмірковувати про Бога. Одного разу, він стикається із зруйнованою невеликою церквою. Франческо вирішує відновити її, відмовившись повністю від своєї старого життя: він відмовляється від багатства і сім’ї. Скоро до нього приєднуються численні послідовники, і навіть колишні друзі по війні і по гульбі. Але недоброзичливці й заздрісники не залишають його навіть там … І тоді йому доводиться звернутися за підтримкою до Папи Римського.

5. Фаустина. 

Фільм, присвячений біографії блаженної Фаустини Ковальської. Ця стрічка “занурює” глядачів у епоху першої половини ХХ століття і напружене духовне життя Фаустини  Ковальської, її неприйняття оточенням  і водночас відвагу іти своїм шляхом. Стрічка буде корисною для кожного, хто її перегляне.