5 чудових фільмів, які варто побачити на початку зими

Вже за кілька днів – починається зима. Тому пропонуємо до Вашої уваги цю добірку.

1.Це прекрасне життя (It’s a Wonderful Life, 1946)

Справжнє сімейне кіно, екранізація твору Філіпа Стерна “Найбільший подарунок”, майстерно виконана Френком Капрою. Головний герой фільму — Джордж Бейлі (Джеймс Стюарт), мешканець маленького містечка Бедфорд Фолз, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Врятувати його може тільки диво, й воно приходить у вигляді ангела Кларенса, якому конче необхідні крила. Кларенс веде Джорджа, упевненого, що світ без нього нічого б не втратив, стежками його життя, демонструючи наскільки його існування важливе чи не для кожного мешканця Бедфорд-Фолз. “Це прекрасне життя” — фільм про надію, що ніколи не повинна згасати, про добро і любов, про Різдво, яке здатне змінити все!

  1. Різдвяна історія (1984). 

Ебенізер Скрудж — скнара, якого хвилюють лише гроші. У нього немає друзів, він відмовився навіть від єдиного родича — племінника Фреда, і до всіх ставиться з презирством. Він терпіти не може Різдво, вважаючи цю пору марною тратою грошей і часу, і дуже неохоче дає своєму клерку Бобу Кретчити вільний день на свято. Але в святвечір до нього приходить привид старого померлого компаньйона Джейкоба Марлі, який заклинає його змінити своє життя. Марлі попереджає про прихід трьох Духів, які й покажуть старому упертюху Скруджу його життя і життя оточуючих людей в правдивому світлі. Уроки Духів не проходять даремно.

  1. Ноель. 

Деякі люди змушені зустрічати Різдво наодинці. По всьому місту запалюються тисячі Різдвяних ялинок, які створюють відчуття спокою і щастя. Однак кожен має свої проблеми.  Красуня Ніна, невдовзі має вийти заміж за поліціянта, але тікає від нього через надмірні ревнощі. Сорокалітня видавчиня Ніна десять років доглядає за недужою матірю, при цьому не маючи власної родини. Старий священик лежить у реанімації, втративши перед цим віру у Бога. Але на допомогу усім приходить Різдвяне диво. Яке саме?  Відповідь у фільмі.

  1. «Сім’я напрокат»  (1997)

 Сем Філд – успішний бізнесмен, нащадок заможної родини. Він насолоджується жінками в повній мірі, змінюючи подруг як рукавички. Один впливовий покупець  вважає Сема ідеальним сім’янином. Тепер у хлопця нова проблема, він шукає когось, хто б зіграв роль його дружини на дитини, але пошуки марні. І тут випадкове знайомство з матір’ю одиначкою Кетлін та її семирічною донькою Зої Рассел штовхає Сема на відчайдушний крок. Він пропонує велику суму грошей за те, щоб вони з Зої виконали роль його люблячої сім’ї.

  1. “Листи до М.” (“Listy do M.”, 2011) — польська різдвяна комедія. Головний герой фільму Миколай, який працює ді-джеєм на радіо під час Різдва. Всі минулорічні різдвяні свята він проводив на самоті навіть при тому, що в нього є син, який завжди мріяв, щоб батько знайшов собі дівчину, аби створити щасливу родину. Та одного дня Миколай зустрічає вродливу дівчину на ім’я Доріс.

Підготовано за матеріалами Інтернету