5 добрих фільмів про цінність сім’ї

У свято Різдва Пресвятої Богородиці, в особливий спосіб, спогадуємо і постаті Її відважних батьків святих праведних Йоакима і Анни, які дали приклад міцного подружжя на всі часи. З цієї нагоди, запрошуємо переглянути чудові фільми про сім’ї – їхню красу та цінність.

  1. “Чудовий день у нашому районі”.

Цинічний журналіст, лауреат премії, Ллойд Фогель (Меттью Ріс), отримує доручення написати для журналу «Esquire» про улюбленця публіки, телеведучого Фреда Роджерса (Том Генкс). У центрі сюжету: цинічний журналіст і ведучий Фред Роджерс, який все своє життя присвятив створенню телепрограм для дітей, а також вірі та творенню добрих справ. Водночас, у сімейному житті журналіст Ллойд Фогель переживає кризу: складні стосунки з власним батьком і пізнє отримання дару батьківства – потреба налагодити стосунки із своїм сином-немовлям. Однак завдяки буквально одній зустрічі із Фредом Роджерсом Ллойд Фогель вирішує змінити життя: впустити у нього світло віри, любові та надії.

2.“Марія з Назарету” 

У цій стрічці можна поглянути на історію розвитку стосунків та шляху Святого  Сімейства.  Марія отримує від ангела послання про непорочне зачаття і приводить на світ довгоочікуваного Месію, про якого говорили пророки. Але, окрім повернення повної довіри свого обручника Йосифа і перемоги над скептицизмом людей, вона повинна буде захистити дар Святого Духа від підступу юдейського царя, який вирішив спростувати слова пророків.

3.”Божевільне весілля”.

Щаслива багатодітна подружня пара, Клод і Марія Верней, виховує чотирьох прекрасних доньок. Вони добропорядні католики, представники ще старої Франції, їх поважають у суспільстві, у них є хороша робота, величезний будинок. Батьки не очікували, що так швидко три їхні доньки знайшли собі наречених, і вийшли заміж. Єдине, що їх бентежить — це їхні зяті, які трохи від них відрізняються,а саме представники інших національностей, інших релігій. Для батьків це серйозний удар. Єдина їхня надія на останню дочку. Незабаром вони довідуються про радісну новину, їхня четверта донька виходить заміж за справжнього католика. Але з’ясовується, що наречений з Африки.

4. Поспішай любити (Пам’ятна прогулянка) 

“Любов – як вітер: ми не бачимо його, але відчуваємо”, – слоган фільму.

Джеммі приймає прохання Лендона про допомогу, але просить у нього клятви, що він ні за що в неї не закохається. Прийнявши це за жарт, хлопець погоджується, але як же важко йому буде стримати свою обіцянку …

5.«Крамер проти Крамера»

Тед Крамер (Дастін Гоффман) повністю присвятив своє життя роботі. Таким чином, він не помічає того, що відбувається у його сім’ї. Одного дня дружина Джоанна (Меріл Стріп) вирішує його покинути і залишає зайнятого батька турбуватися про 6-річного сина самостійно.

За матеріалами Інтернету