5 фільмів про любов, віру та милосердя, і як одна людина може змінити все!

Напередодні вихідних, пропонуємо до Вашої уваги 5 чудових фільмів, які не залишать Вас байдужими!

1. “Белль і Себастьян”
Рік: 2013
Жанр: пригодницький, драма
Опис: Село в Франції перед приходом німців в роки Другої світової війни. Жителі бачать в великій перенейській гірській собаці Бель тільки загрозу і ворога, на якого починають полювання. Тільки маленький хлопчик – сирота Себастьян здатен подивитися на собаку іншими очима. Разом вони стають найкращими друзями, ця гра в хованки стає початком великої пригоди для двох.

2. “Книжкова злодійка”
Рік : 2013
Жанр: пригодницький
Німеччина, початок 1939 року, переддень Другої світової війни. Дев’ятирічна Лізель переїжджає у Мюнхен до своїх прийомних батьків і за їхньою допомогою вчиться читати. З кожним днем читання стає її насущною життєвою потребою, і Лізель починає викрадати книги – єдину радість її життя. У головній ролі знялася юна французько-канадська акторка Софі Нелісс.“Я мусила переглянути безліч фільмів, як от “Список Шиндлера” чи “Піаніст” – всі відомі стрічки, де розповідається про Голокост. Що я можу сказати? Я не можу збагнути, як люди допустили, щоб це трапилося”, – ділиться своїми думками Софі Нелісс. І розповідає далі: “Я справді відчула, що мушу знятися у цьому фільмі. Адже люди мого віку, мого покоління, нічого не знають про це. Я хочу, щоб через 40 чи 100 років люди знали, що тоді трапилося”.
http://www.ex.ua/78938442

3. “Дівчинка з сірниками”
Рік : 2013
За мотивами казок Ганса Крістіана Андерсена.
Опис: Юна Інга живе в сиротинці разом з маленьким другом Емілем. Сиротинцем управляє жорстока пані Ландфрід, яка заставляє дітей працювати, щоб забезпечити її безбідне життя. Перед Різдвом Інга разом з іншими дітьми виходить на площу, щоб продавати сірники, радісні люди проходять повз замерзаючих дітей. Ті найменші гроші, які Інга змогла заробити вона віддала Емілю, щоб хлопчика не наказали. Залишившись на нічній площі, дівчинка з сірниками залишилася чекати, поки хтось не пожаліє її і не купить сірники. У відчаї дівчинка зайшла в будинок, де колись жила з своїми батьками, щоб хоч якось зігрітися, запалила сірник…

4. “Вудлон”
Жанр: християнська драма
Рік: 2015
Опис: Надихаючий фільм створений на основі реальної історії любові та єднання в школі, на фоні ненависті та расизму в 1970-х. В 1973 році духовне пробудження захопило серце майже кожного гравця шкільної футбольної команди “Вудлон”, включаючи тренера Тенді Гералда. Їх віра в Бога і єдність приводить до неймовірного успіху і народження першої афроамериканської суперзірки Тоні Натана. Саме віра в Бога дає успіх йому і всій його команді.

5. “Нобл”
Жанр: Драма, Біографія
Рік: 2014
Опис: Події фільму відбуваються у В’єтнамі у 1989 році. Кристина Нобл летить в Хомишин ( колишній Сайгон) з декількома доларами в кишені і бажанням допомогти бідним мешканцям міста. Фільм розповідає про її виховання в Дубліні, про її доросле життя в Великобританії. Це реальна історія про жінку, яка своїм прикладом показала, що потрібна лише одна людина,щоб змінити життя.

Підготувала Маріанна Стогун