5 фільмів, які надихають до змін на краще

Восени особливо часто ми думаємо про те, що варто змінитися. Адже традиційно осінь – це час депресії, негативних думок та навіть образ. Пропонуємо до Вашого перегляду 5 стрічок, які допоможуть відшукати у душі мир.

27

 

  • “Леді  у фургоні”. Дивовижна історія бездомної лондонської бабусі Мері Шепард, яка обрала для проживання, старий, облізлий фургон. А розпочалося все з того, що літня леді  припаркувалася на газоні у самотнього письменника Беннетта. Попри ексцентричність і сварливість, бабуся Мері стала улюбленицею цілого району. Це історія про те, як дещо самозакоханий письменник навчається жити поруч із літньою і непростою за характером людиною. Адже часто полюбити того, хто зовсім поблизу – це ціле мистецтво.
  • “Хористи”.  Після Другої світової викладач музики потрапляє у Інтернат для складних підлітків. У інтернаті панує нелюдська система покарань та заохочень. Фактично – це  концтабір для дітей. Через систему виховання, діти втрачають почуття власної гідності, постійно ображають одне одного і поволі звіріють. Однак навіть зачерсвілих і зляканих людей може вилікувати.. музика. І ця стрічка – про мелодію, яку може скласти прекрасна душа кожної людини.
  • “А в душі я танцюю”.Майклу 24 роки і чи не все життя він провів у будинку для людей з інвалідністю. Невдовзі хлопець знайомиться з новим пацієнтом клініки — Рорі О’Ши, якого прикувала до візка м’язова атрофія. Як і Майкл, він практично не може пересуватися, але це не заважає Рорі по-своєму насолоджуватися життям. Його сміливість і байдужість до ударів долі стають чудовим прикладом для Майкла .Як знайти у собі сили жити далі, попри будь-які обставини і залишитися при цьому доброю та чуйною людиною? Думаю, що цей фільм дасть відповідь на запитання.
  • Смак дива.  Вдова Луїза Легран мешкає у провінційному французькому містечку  і вже давно не сподівається на диво. Хоча і живе у прекрасному куточку Франції – Провансі і щодня насолоджується красою природи, тим паче, що працює фермером. Втім її праця не приносить фінансів і незабаром доведеться закласти дім. У цей час під колеса Луїзиної автівки потрапляє якийсь чоловік. Аби якось допомогти жінка приводить його додому. Але згодом розуміє, що незнайомець спілкується досить дивно.  Зрештою вона довідується, що причина криється у синдромі Аспергера. Втім неочікуваний гість стає справжнім дивом для всієї родини. А ще ця стрічка має чудове музичне оформлення і зачаровує краєвидами. Її варто переглянути.
  • “Закохайся  у мене, якщо наважишся”.  Дурна сварка розлучила Жульєна і Софі і через це вони так і не змогли сказати одне одному про свої почуття. У майбутньому віхи їхніх доль будуть знову перетинатися, але між ними лише зростатиме напруга образ. Як прийти назустріч одне одному  і чи це взагалі можливо?