5 найкращих фільмів для Великодніх вихідних

Великдень — це завжди про особливу, ні з чим не зрівнянну радість. Однак іноді радість упродовж кількох днів втрачається. Зокрема через дощову погоду за вікном. Щоб цього не сталося, ми підібрали 5 атмосферних і дуже добрих фільмів, які нікого не залишать байдужим.

Ці 5 кінострічок про дух свята та людське милосердя допоможуть повністю пройнятися сенсом особливого свята та зрозуміти, які істини дійсно мають значення.

Листи до отця Якоба. Небанальне кіно з північним шармом. Лейла Стен, яка змушена перебувати у в’язниці довічно, раптом дізнається, що вона виходить на свободу. Після 12 років арешту- це складно. Йти немає куди, друзів, родини також немає. Лейла неохоче влаштовується на роботу асистентом сільського пастора і повинна відтепер допомагати йому читати та відповідати на листи духовних дітей. Саме тут розпочинається нова сторінка у її житті.

“Марія. Мати Ісуса”. Йдеться про важливість матері у житті Ісуса Христа. Всепоглинаюча любов Марії до сина здатна творити дива. Істинна віра допомогла жінці подолати усі випробування, коли вона бачила, як страждає її дитина. До кінця свого життя Марія проповідувала вчення свого сина Ісуса Христа про спасіння шляхом віри у Бога.

Великодній Парад (1948)

Цей яскравий голлівудський мюзикл демонструє нам не лише щире кохання між двома танцівниками, які виступають на Пасхальному параді. Фільм показує різномантні Великодні традиції урочистих святкувань Воскресіння Христа-Спасителя.

Мати Тереза Калькуттська (2003)

У художньому фільмі показана історія життя католицької черниці. Мати Тереза досі залишається символом милосердя та великодушності, а її слова все ще лунають з уст світових благодійних організацій, які дбають про нужденних. Розповідь про цю легендарну жінку, лауреатку Нобелівської премії 1979 року, ще раз нагадає нам, якою важливою є любов до ближнього не лише у передвеликодній період, а завжди.

Бен-Гур (2016)

Сучасна інтерпретація легендарної кінокартини 1959 року. Це історія не про Ісуса Христа, однак саме Він і є головною постаттю цієї стрічки. Нащадка юдейського роду багатого принца Юду Бен-Гур зрадив його зведений брат і найкращий друг Мессала. З жагою до помсти і розпочинається духовних шлях Юди до віри. На своєму шляху він зустрічає Ісуса Христа, якийдопомагає зцілити хворих на проказу сестру та матір головного героя. Фільм знятий за однойменним романом американського письменника Льюїса Воллеса.