5 новаторських нюансів у гардеробі Папи Франциска

  fashionВ період приїзду Папи Римського до Кракова на Світові Дні Молоді, ми вирішили більше дізнатись про звички та вподобання Римського Понтифіка. Сучасний Папа Римський активно комунікує із молодим поколінням за допомогою різних соціальних мереж, наприклад Twitter. Він відкритий до світу, завжди оптимістичний, слідує аскетичному способу життя. Незважаючи на простоту його поведінки та навіть стилю одягу, італійські ЗМІ називають Франциска одним із найбільш стильних Пап за всю історію Ватикану. Дехто навіть жартує, що завдяки йому «білий став хітом сезону» або «новим чорним». В гардеробі Папи Франциска є багато цікавих елементів, але ми зосередились тільки на п’яти із них.

  1. Чорне взуття

18822276-largetumblr_inline_nw3ernahjk1ta7ve7_540Замість того, щоб надягати традиційне червоне взуття, яке символізує кров Христа і мучеників Католицької Церкви (традиція існує ще з XVI століття), Франциск носить чорні шкіряні черевики без будь-яких прикрас. Строгі туфлі Франциска є різким контрастом із його попередником Папою Бенедиктом XVI, який був відомий в італійських ЗМІ, як «Prada Папа» через його фірмове червоне взуття.

  1. tumblr_inline_nw3ernirhy1ta7ve7_540Срібний хрест

Хоча попередні Папи Римські традиційно носили багато підвісок із хрестами, зроблених із золота і покритих коштовним камінням, Франциск надає перевагу срібній версії цієї прикраси, яку він отримав в подарунок, ставши архиєпископом Буенос-Айреса в своїй рідній Аргентині.

Читайте також: «Бенкет Бабетти: улюблена кінострічка Папи Франциска».

  1. tumblr_inline_nw3ermnLdP1ta7ve7_540Папський перстень

Скромний смак Римського Понтифіка поширюється й на інші ювелірні прикраси. Наприклад, його перстень виготовлений із позолоченого срібла із хрестом на ньому. Цю прикрасу він почав носити, ще будучи кардиналом. Нагадаємо, традиційно Папи носять масивний золотий «Перстень Рибалки», який  символізує те, що Папа є спадкоємцем апостола Петра. «Перстень Рибалки» і Папська тіара є атрибутами Римських Понтифіків.

  1. index_116Головний убір

Хоча інші Римські Папи носили більш складний головний убір, коли з’являлись в громадських місцях і на церемоніях, Франциск зазвичай носить просту традиційну «шапочку», яка називається – пілеолус.

  1. tumblr_inline_nw3eroEiSk1ta7ve7_540tumblr_inline_nw3eroRRcF1ta7ve7_540Улюблені кольори Папи Франциска

Звісно, окрім білого, Папа любить поєднувати у гардеробі ще й зелений та червоний кольори.

Фото: візит на Кубу (вересень, 2015 року).