7 дієвих способів знайти час для молитви

Брак часу є однією з наших бід. Від понеділка до п’ятниці ми живемо на максимальній швидкості, уповільнюючи свій біг лише ненадовго на вихідні. Одним із наслідків безперервної гонитви є нерегулярна молитва, а іноді й повна її відсутність. Пропонуємо 7 кроків, що допоможуть знайти час на молитву щодня.

1. Переконайтесь, що у вас є сили молитися.

Втомленій людині буде важко знайти час для молитви. Варто подбати про регулярний сон, відпочинок після роботи та хвилину відпочинку для себе. Коли ми відпочиваємо, багато речей стають кращими.

2. Почніть кожен день, кажучи «доброго ранку» Богові.

Як тільки ти прокинешся, привітайся з Богом. Якщо ви схильні продовжувати «дрімоту», спробуйте встати відразу. Початок дня – дуже хороший час для молитви.

3. Обмежте Facebook

Ми витрачаємо багато часу без потреби перевіряючи активність друзів у соціальних медіа. Обмеження використання Facebook допоможе нам «повернути» багато вільного часу.

4. Використовуйте свій смартфон

Телефони давно перестали використовуватись лише для дзвінків. Чому ми не повинні використовувати їх для молитви? Такі програми, як Свята Біблія та Молитва в дорозі, обов’язково повинні бути на наших пристроях.

Завантажте програми зараз:

5. Моліться у дорозі.

Шлях до роботи чи коледжу – це чудова можливість молитися. 20 хвилин їзди на трамваї достатньо, щоб промовити  розарій, наприклад.

6. Пам’ятайте: все, що ви робите, – це молитва

Припустимо, що ваша робота, навчання, відпочинок та будь-яка інша діяльність – це молитва. Не має значення, чи ти на роботі і готуєш доповідь для начальника чи вчишся на сесію, Бог хоче бути присутнім у кожний момент твого життя.

7. Не лягайте спати, не дякуючи Богові за те, що сталося з вами

Подяка – це хороший спосіб закінчити та підбити підсумки дня. Це також чудова можливість молитися. Навіть якщо ви дуже втомилися, кількома словами подаруйте Богові день, який закінчився.

Джерело: https://www.deon.pl/