Адорація лікує рани війни: на парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові відбулися особливі нічні чування

Перед Неділею Доброго Пастиря римсько-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові провела нічні чування, до яких долучився ініціатор вічної адорації в багатьох парафіях у Польщі отець-інфулат Ян Сікорський. Про це пише Львівська Архідієцезія РКЦ.

Від початку війни в Україні на парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові почастішали всенічні чування перед Пресвятими Дарами. Щовечора зі суботи на неділю чисельна група о 20.30 збирається на тиху адорацію, конференції, Святу Месу опівночі, агапе та адорації до шостої години ранку. Молитву проводять брати-капуцини зі львівського монастиря. Протягом усіх чувань триває сповідь. Участь у молінні беруть як парафіяни, так і люди здалеку, на кожну нову адорацію прибувають й нові учасники. У такий непевний час, під час війни, сповненої духовних ран, Євхаристія приносить духовне зцілення.

У таких чуваннях, що відбулися в ніч з 29 на 30 квітня 2023 року, взяв участь ініціатор справи безперервної адорації, яка з парафії св. Йосипа у Варшаві поширилася на понад 35 парафій по всій Польщі, о. інфулат Ян Сікорський. Під час нічної Меси він говорив про Доброго Пастиря, який обіймає стражденну людину. Адорація у львівській парафії має дещо інший характер, але о. Ян Сікорський бачить тут добрий початок для духовного зцілення ран війни. «Хто, як не Христос, знає людське серце і тільки Йому ми можемо висловити будь-який біль», – сказав о. Ян Сікорський.