Активісти парафії св. Папи Йоана Павла ІІ провели пасхальну євангелізацію для в’язнів у СІЗО

Душпастирські групи парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові: Театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили, музична група “Sal terrae”, Ал-Анон, медіа-діаконія та єврейська громада “Сіон” з капеланом о. Григорієм Драусом спільно провели он-лайн пасхальну євангелізацію для ув’язнених у СІЗО (вул. Городоцька). З залу Дому св. Йоана Павла ІІ відбулась трансляція співів, молитов, свідчень та навчань. Театр “Еммануїл” представив виставу про смерть та пошуки сенсу життя.

Нинішні карантинні умови дозволяють увійти лише одному капелану до десяти в’язнів. Однак душпастирське служіння проведене групою євангелізаторів має набагато більшу ефективність. Керівництво в’язниці запропонувало щотижневі служіння, які будуть транслюватись для групи ув’язнених. Серед ув’язнених є такі, яким було дозволено отримати доступ до Інтернету (включаючи засуджених до довічного позбавлення волі) і вони, разом з представниками персоналу брали участь у служінні через підключення до ZOOM.

Катерина Шандигаєва,

керівник Бюра Голови Душпастирської ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі Міністерства Юстиції України

http://rkc.lviv.ua/