Асоціація богопосвячених осіб обговорила особливості монашого життя у час війни

20 грудня 2022 року у Львові відбулася зустріч Асоціації богопосвячених осіб.
Четверо голів рад настоятелів і настоятельок УГКЦ та РКЦ обговорювали нові виклики служіння монаших спільнот в умовах війни. Про це Асоціація богопосвячених осіб повідомила на своєму сайті.
 
Зустріч відбулася в офісі Асоціації богопосвячених осіб, що на вулиці Винниченка, 22. Учасники зустрічі поговорили про ряд важливих і актуальних викликів сьогодення. Серед них – духовна опіка над тими, хто змушений покинути свої домівки через війну та особливості монашої формації у новому часі. Поговорили і промонастирські спільноти в умовах повномасштабного вторгнення та «блекауту».
 
Спеціальною гостею зустрічі стала с. Магдалина (Витвицька) ЧСВВ, заступниця голови Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ.
 
Асоціація богопосвяченого життя УГКЦ та РКЦ в Україні – спільнота, яка динамічно розвивається та розпрацьовує свою місію серед богопосвячених осіб Греко-католицької та Римо-католицької церков. Її функціонування забезпечує ченців та черниць основними засобами для їхнього духовного та інтелектуального зросту як в індивідуальному, так і в спільнотному вимірах. Крім цього, діяльність спільноти стосується поширення в українському суспільстві вартостей богопосвяченого життя та сприяє зростанню кількості нових покликань серед молоді до цього виняткового служіння. Асоціація також розглядає свою роль як комунікаційної ланки між духовенством, мирянами та богопосвяченими особами з метою забезпечення гармонійного служіння в обох католицьких Церквах.