Баптистська церква Львова влаштували підліткову олімпіаду та квест містом

У неділю, 22 травня, відбулась обласна підліткова олімпіада у приміщенні Центральної баптистської церкви Львова. На подію прибула понад сотня підлітків з 16 церков Львівської області, а зокрема: м. Кам’янка-Бузька, с. Бориня, с. Стремінь, с. Волиця, с. Гійче, м. Стрий, з 1 і 2 церков м. Борислав, м. Стебник, м. Пустомити, м. Червоноград, с. Грибовичі, м. Новий-Розділ, церкви «Преображення» м. Львів, Центральної Баптистської Церкви Львова.

Цього року темою олімпіади обрано «Місіонерство», тому підлітки попередньо робили біблійне дослідження тих, з кого, власне, розпочався місійний рух – 12 апостолів.

Дмитро та Ірина Крамарчуки, ведучі заходу, привітали усіх присутніх, і запросили до Слова та молитви Ярослава Стащака – відповідального за молодіжне служіння у Львівській області. Брат Ярослав заохотив молодих людей до перемог у Бозі.

«Пам’ятай, що б  не говорили люди, ти завжди потрібен Богу, Який має найкращий план твого життя» – мотивував промовець.

Спеціальними гостями події були троє місіонерів, кожен з яких ділився власною історією того, як Бог покликав їх на місійну працю, і які дивовижні речі вони переживають.

Роман Дячук – адміністратор комітету Зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ розповів про свій місіонерський досвід, зокрема в Афганістані. Показав ілюстрацію про  те, що у справі місії – однаково важливі ті, хто моляться, ті, хто жертвують фінанси і ті, хто їдуть в іншу країну.

Наступною гостею була Оля Габель. У 14 років вона вперше захотіла поїхати до Китаю. А в 19 – поїхала на місіонерське служіння до Казахстану.

«Місіонер – це частина Божої історії, і ви можете її творити» – заохотила Оля.

Ще одним гостем був Володимир Западнюк, який повернувся з місії у Таджикистані. У подарунок для учасників олімпіади брат Володя привіз пісню, яку виконав на таджицькій мові.

«Для того, щоб американський літак пробув у повітрі 1 годину, потрібно 454 людини наземного персоналу. Так і з місіонерським служінням. Для того, аби 1 людина звершувала служіння в іншій країні, потрібно безліч людей, що будуть її всіляко підтримувати. Тому кожен з вас – може стати частиною великої місії» – закликав брат Володимир.

Місіонери мотивували підлітків молитись за країни, які ще не мають Біблії на рідній мові, де Євангеліє ще не проповідуване, за владу тих країн, і за людей, які готові їхати на місію туди.

Потім відбулось урочисте передання коштів на місіонерські проекти, які зібрали підлітки у своїх помісних церквах. Спільна молитва, прославлення та обід.

Опісля відбувся квест центром Львова.

Усі діти були поділені на 15 команд, було 15 пунктів біля різних визначних пам’яток, кожна команда повинна пройти 5 пунктів, де виконувала оригінальні завдання: скласти історію про Львів, поспілкуватись з людьми про їхню віру, зробити фото з перехожими… Перемогли ті, хто впорався із завданнями найшвидше.

Підліткова олімпіада-квест завершилась нагородженням у приміщенні церкви, які вручала Оксана Мітвійчук, відповідальна за дитяче служіння у Львівській області.

За матеріалами: ehb.lviv.ua