Бенедикт XVI захворів і потребує нашої молитви

Папа-емерит Бенедикт XVI тяжко захворів після відвідин Німеччини, повідомляє газета Passauer Neue Presse з посиланням на журналіста і письменника Петера Зевальда.

Зевальд, який є автором кількох спільних книг з колишнім понтифіком, розповів, що Бенедикт XVI страждає на бешихове запалення обличчя.

epa03659115 (FILE) A file picture dated 27 February 2013 shows Pope Emeritus Benedict waving to pilgrims and well-wishers after his final weekly Wednesday General Audience at St. Peter’s Square, Vatican, 27 February 2013. According to media reports 12 April 2013, the Vatican has said that the former pope’s health is deteriorating. EPA/MICHAEL KAPPELER

Додамо, що бешихове запалення шкіри, або рожа – загальне гостре інфекційне захворювання з явищами обмеженого запалення шкіри. Хвороба схильна до рецидивів, тобто до повторного виникнення. Збудник захворювання – гемолітичний стрептокок, рідше хвороба викликається стафілококами. Джерелом інфекції є хвора людина або носій стрептокока.

Зевальд зазначив, що зустрічався у Ватикані з колишнім Папою і передав йому його біографію, яка нещодавно вийшла. За його словами, незважаючи на захворювання, під час зустрічі Бенедикт XVI був налаштований оптимістично.

Він розповів, що колишній понтифік вже склав духовний заповіт, який буде опубліковано після його смерті. Крім того, він визначив як своє майбутнє місце поховання колишню гробницю Йоана Павла II в крипті святого Петра.

Німецький священик Йозеф Ратцингер був обраний главою Римо-Католицької Церкви і став Папою Римським Бенедиктом XVI у квітні 2005 року. У квітні 2013 року він відрікся від папського престолу у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Його наступником став аргентинець Хорхе Бергольо, який взяв собі ім’я Франциск.

Молимось за здоров’я Папи Бенедикта.

Джерело: РІСУ