БФ «Карітас Львів УГКЦ» розпочинає особливий проєкт для людей з інтелектуальними порушеннями

Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» з березня 2023 року впроваджує новий проєкт «Підтримка дітей та людей з інвалідністю під час кризового реагування у 8 локаціях України».
Благодійний фонд функціонує із 1996 року та оперативно реагує на потреби суспільства. Його проєкти спрямовані на подолання актуальних соціальних викликів. Із початком війни, через надмірне психологічне навантаження, питання допомоги людям з інвалідністю постало як ніколи гостро – друзі, якими опікується організація, потребують посиленої різносторонньої підтримки. Тому Карітас Львів запускає новий проєкт для людей з інтелектуальними порушеннями, що створить максимально приязне середовище для соціалізації друзів.
 
Проєкт «Підтримка дітей та людей з інвалідністю під час кризового реагування у 8 локаціях України», що називається також «Дружньою майстернею»,  передусім займається соціалізацією людей з особливостями ментального розвитку: організовує дозвілля, пристосовує до побуту, проводить різноманітні розвиваючі заняття та майстер-класи (покращення дрібної моторики, слуху, координації , мовлення).
 
Окремо із підопічними (за необхідністю з їхніми батьками/опікунами) працює психолог та кейс-менеджер (людина, яка займається працевлаштуванням або відновленням документів), що допомагає сім’ям підопічних порадами щодо того, як знайти вихід зі складної життєвої ситуації.
 
Також проєкт надає транзитні послуги. Батьки/опікуни подають запит про допомогу, а відповідний спеціаліст складає індивідуальну програму для бенефіціара проєкту – заняття із логопедом, консультації у психолога та реабілітолога тощо. 
 
У «Дружній майстерні» формується 4 групи для дітей і людей з інвалідністю, набір все ще триває у дві з них (діток беруть на транзитні послуги).
Знайти «Дружню майстерню» можна за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка, 9. За діяльністю проєкту стежте на його фейсбук-сторінці
Для запису звертайтесь за телефоном: 068-975-27-15 (з 09:00 – 17:00).