Біля Львівської Ратуші написали 10-метровий лист до Папи Франциска

_DSC8754На Площі Ринок сьогодні, 24 липня, відбувся флеш-моб «Розкажи Папі про Україну», що є частиною програми фестивалю «Вітер На-Дії». Під час флеш-мобу учасники написали найдовшого листа Папі Римському Франциску про Україну. Його ширина сягає близько 1 метра, а довжина 10 метрів.

«Цим листом ми хочемо поділитися з Папою любов’ю до України. Розказати йому, якою вона є красивою, доброю країною, як ми її любимо. І запросити відвідати Україну. В рамках флеш-мобу кожен міг написати свого міні-листа і розповісти Папі як відчуває свою Україну. Продовження акції плануємо зробити завтра о 18.00 біля духовної семінарії, що на вул. Хуторівка, 35», – розповів організатор події Володимир Кривішин.

На «полотні» свої враження від України та побажання до Папи писали всі охочі. Організатори закликали простих перехожих висловити свою любов до країни і розповісти Папі про свою Батьківщину.

«Пишу прохання, щоб Папа молився за нас, наших героїв, щоб вони повернулись до своїх дітей, дружин та батьків. Пишу за людей з окупованих територій з Луганська, Донецька, щоб війна закінчилась і всі повернулись до власних домівок», – поділилась своїм міні-листом Ольга з Луганська.

_DSC8758Отець Ростислав Пендюк голова комісії у справах молоді УГКЦ розповів, що спосіб передачі листа до резиденції Папи ще утоснюється, швидше за все, його буде передано Папі Франциску під час Світового дня молоді, який відбудеться влітку наступного року у Кракові.

«Ми не очікуємо відповіді, навпаки, ми самі хочемо розповісти. Ми хочемо показати, що ми є, що наша молодь цікава, яскрава, креативна і наша держава це не тільки якісь чутки, про які говорять, а ми можемо бути дуже різноманітними», – зазначив о.Ростислав.