Біля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці на Сихові облаштують громадський простір для відпочинку

У Львові, біля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці на Сихові (вул.Чукаріна, 5) проводять капітальний ремонт. Біля храму замість частини газону облаштують площу, прокладуть нові доріжки, поставлять нові лавки та вуличні ліхтарі.

За словами начальника відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Львова Віктора Західного, нові доріжки розширять і замостять бруківкою.

«До кінця червня закінчимо класти хідники. Також ми забрали частину газону, який був розташований перед самою церквою, люди витоптали його за останні кілька років. Ми врахували прохання тих, хто ходить у храм та керівництва церкви, тепер це місце теж буде замощене кольоровою бруківкою», – розповів Віктор Західний.

Проект змін на територїі біля церкви на вул. Чукаріна, 5. Щоб збільшити зображення – натисніть на фото
Проект змін на територїі біля церкви на вул. Чукаріна, 5. Щоб збільшити зображення – натисніть на фото

За задумом Сихівської адміністрації, після завершення ремонту тут буде комфортна відпочинкова площа. На мощення хідників та площі Сихівська адміністрація виділила 780 тисяч гривень, роботи закінчать за два тижні. Встановити ліхтарі планують до кінця літа за кошти департаменту житлового господарства.

Десять нових лавок тут з’являться у липні, їх пообіцяли подарувати місцеві спонсори.