Блаженніший Епіфаній зустрівся з рідними воїнів 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила

1 листопада 2022 року Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, зустрівся із представниками Громадської організації «Об’єднання родин воїнів 24 ОМбр» – рідними загиблих, полонених та зниклих безвісти захисників України. Про це повідомляє пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.

Очільник  ПЦУ поспілкувався із гостями та висловив їм запевнення у молитовній підтримці усієї помісної Української Православної Церкви. 

«Я розумію ваш біль. Ми маємо молитися за близьких і не втрачати надію, адже сила молитви дієва і Господь чує її. Молитва також є виявом нашої любові до рідних, яку вони, безсумнівно, відчувають», – наголосив Блаженніший Епіфаній.

Митрополит зазначив – втрати серед наших воїнів є величезним горем і дорогою ціною перемоги, але ми мусимо не страждати за них, а боротися далі, щоб не змарнувати жертви їхніх життів.

24-та окрема механізована бригада імені короля Данила — військове з’єднання механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України чисельністю в бригаду. Базується в м. Яворів на Львівщині. Перебуває у складі оперативного командування «Захід».