Блаженніший Святослав: “Молитва – це розмова з Тим, у чиїх Руках весь світ”

Про це сказав блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ під час розмови з Віталієм Портниковим у програмі “Відкрита Церква” під час прямого ефіру на  каналі Живого Телебачення. Пропонуємо вашій увазі цікаві думки Глави УГКЦ.

Безперечно молитва Папи допомагає людям.  Ми до кінця не розуміємо величі і сили молитви. Молитва залізо ламає. Молитва – це розмова з Господарем історії. З тим, у чиїх руках весь світ.  Лише Бог має всі важелі впливу на ситуацію, в якій ми перебуваємо. Молитва папи за Україну є постійною. Папа має маленьку ікону Богородиці, яку я йому подарував, коли прощався з Аргентиною. Неодноразово Святіший Отець жартома мені розповідав, що він  щодня розпочинає свій день і завершує молитвою до цієї ікони Богородиці. В цій молитві Папа згадує про Україну. 

Ми сьогодні почуваємо себе сіллю землі. Сіль завжди є у меншості, але надає смаку. Як закваска, яка є каталізатором певних змін і перетворень. 

Наша Церква завжди виконувала функцію душі народу і будівничої її культури. А наше сопричастя з світовим християнським світом дозволяє нам підкреслити нашу вселенськість.Наше сопричастя дає нам важливості. Як Церква ми є звязковою ланкою між українцями і світовою громадою. Поєднюймо у собі  глобальне і локальне.