«Бог покликав нас усіх бути сьогодні разом», – Андрій Садовий на відкритті молитовного сніданку у Києві

Сьогодні, 31 травня 2018 року, в м. Києві (Український дім, вул. Хрещатик, 2), відбувся 7-ий Національний молитовний сніданок, присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі-України.

Молитвою «Отче Наш» захід відкрив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (Денисенко).

На сніданку також були присутніми представники Всеукраїнської Ради Церков, президент України Петро Порошенко, прем`єр-міністр Володимир Гройсман, голова РНБО Олександр Турчинов, голова СБУ України Василь Грицак, представники депутатського корпусу різних рівнів, дипломати та інші.

34033887_1128373220637740_2667204923090796544_n

Також участь у молитовному сніданку взяв міський голова Львова Андрій Садовий. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Бог покликав нас усіх бути сьогодні разом. Більшість із нас обрали дорогою свого життя шлях віри та служіння – людям, громаді, державі, Богові. Для мене особисто служіння – це свічка, яка горить, віддає своє тепло і згоряє повністю. Дуже часто люди бояться повністю згоріти, але якщо Господь дав покликання служити, то дасть  сили, розум і мудрість, але й спитає з тебе, що ти зробив. Йдучи дорогою служіння, ми шукаємо істину. Для мене істина – це Ісус Христос, десять заповідей Божих. В моєму житті було багато випадків, коли не було сил; коли просто не знав, як вийти з тої чи іншої ситуації… Лиша глибока молитва і глибока віра в ту справу, яку ти робиш, відкриває неймовірні можливості».

Нагадуємо, молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах. Понад 60 років такі молитовні сніданки проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.

Фото: особистий архів Дмитра Колесника