“Боже Провидіння тлумачить усе” – тема прощі до Пресвятої Богородиці (Брюховичі-Львів)

10656195_733784103355740_182307153_nОтці Оріоністи УГКЦ вперше запрошують молодь та всіх охочих на прощу до Пресвятої Богородиці, Матері Божого Провидіння, яка відбудеться 6 вересня. Крокуючи стежками цього паломництва, зможемо знайти відповіді на глибокі запитання, які нас зараз турбують, під час всіх подій в Україні, а також дізнатися більше про статуетку Пресвятої Богородиці, яку св. Оріоне знайшов в Аргентині.

Маршрут прощі пролягатиме з парафії Різдва Богородиці в Брюховичах через с. Збиранка до Львова по вул. В. Щурата, пізніше – по вул. П. Орлика до Церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, згодом по вул. І. Миколайчука до місця призначення прощі – парафії Божого Провидіння при Храмі святого Луїджі Оріоне за адресою: вул. А. Лінкольна, 12.

Проща – одноденна.

Тема прощі: слова св. Луїджі Оріоне: “Боже Провидіння тлумачить усе”, адже зараз стільки всього відбувається, що родить у нас запитання і неспокій, тому спільно будемо шукати відповіді.

Статуетку Пресвятої Богородиці св. Луїджі Оріоне знайшов в Аргентині, коли був там на місіях, хтось викинув її на смітник. Св. Луїджі взяв її додому, почистив і вона багато років стояла у нього на столі, він часто до неї молився, отримував багато благодатей, а інколи статуетка світилася під час його молитов.

Статуетка перебуває на парафії Божого Провидіння з 2008 року.

Програма прощі:

Початок о 10:00 – Служба Божа в Брюховичах;

15.30 – зупинка у парафії Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, де буде можливість перепочити;

17.00 – Молебень до Богородиці у Храмі святого Луїджі Оріоне, перед чудотворною статуеткою Пресвятої Богородиці, Матері Божого Провидіння, після чого “кава Отця Оріоне” для всіх!

Доїзд до місця початку прощі:

Виходити з маршрутки Львів-Брюховичі слід на зупинці “Колиба” (перед першим залізничним переїздом), пройти 5 хв вулицею о. Іздрика до Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (будуть стояти волонтери, які покажуть напрямок).

Проща відбувається із благословення Митрополита Ігоря Возьняка і є деканальною, тобто в ній беруть участь не тільки парафіяни Храму святого Луїджі Оріоне, але і всіх парафій Шевченківського деканату, а також запрошуємо всіх бажаючих, особливо молодь!

Джерело: ДивенСвіт