«Час вірити в дива»: у Львові відбудеться концерт для підтримки дітей з особливостями розвитку

Співачка Соломія Чубай, яка активно популяризує ідею відповідального батьківства в Україні, анонсувала свій довгоочікуваний благодійний концерт «Час вірити в дива». Він відбудеться в рамках проєкту «Колискові для Олекси», скерованого на допомогу сім’ям дітей з аутизмом та особливостями розвитку.

«Протягом більше ніж 7 років Соломія Чубай працює над проєктом “Колискові для Олекси”, де вона відтворює оригінальні колискові пісні на слова українських поетів. Цей музичний проєкт надихає та наповнює серця слухачів теплом і любов’ю. Кожен концерт Соломії Чубай стає справжньою казковою мандрівкою у світ іншої планети, де панує спокій, віра та добро», – зазначають організатори. «Концерт відбудеться напередодні Дня Святого Миколая, і його мета – подарувати радість та віру в перемогу світла над темрявою, незалежно від соціального статусу чи особливих потреб».

Соломія Чубай коментує подію, зауважуючи, що концерт це «свято, яке нас врятує від війни та на певний час відволіче і дасть можливість забути про весь біль, страх і тривоги».

Концерт «Час вірити в дива» відбудеться 3 грудня 2023 року о 18:00 в !FESTrepublic (м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26).

Під час концерту буде зібрано кошти для підтримки соціального Фонду цього проєкту, який допомагає сім’ям дітей з аутизмом та особливостями розвитку. Окрім цього, гості матимуть можливість підтримати акцію, купивши крафтові прикраси, розроблені спеціально для проєкту майстернею «Зробив Тато».

У концерті також братимуть участь музичні гурти «ROCKOKO» та «JALAPITA», дитячий хор і театр «Школа мистецтв вільних і небайдужих». Особливою гостею заходу стане відома львівська мисткиня Іванка Димид, яка створюватиме малюнки разом з дітьми з «Іванчиної майстерні» як частину візуального супроводу програми.

Квитки за посиланням: 

https://lviv.karabas.com/ua/koliskovi-dlya-oleksi-chas-viriti-v-diva/order/

Довідка:

Проєкт «Колискові для Олекси» є комплексною інклюзивною музично-терапевтичною ініціативою, яка була започаткована українською співачкою Соломією Чубай у 2016 році. Унікальність проєкту полягає в тому, що він базується на реальній історії та досвіді сім’ї співачки, де народився хлопчик з аутизмом. Це проєкт про дітей і для дітей, який привертає увагу до проблем дітей з особливостями розвитку та воліє змінити ставлення до їх «іншості» в українському суспільстві. Первинна місія проєкту – популяризація толерантного ставлення до людей із РАС, актуальна місія проєкту – ментальне відновлення українських родин від пережиття травматичних подій внаслідок війни в Україні.

Повідомила Ольга Максим’як