Чудотворна каплиця в Бориничах запрошує на святкову Літургію на свято Преображення

19 серпня 2023 року, у день свята Преображення Господнього, у с. Бориничі на Ходорівщині відбудеться святкова Літургія у найстарішій чудотворній каплиці Львівщини. 

Початок Літургії о 12:00, розповіли організатори заходу. 

У капличці за понад півтора століття відбувалося чимало чудес, оздоровлень та зцілень. 

«Відновити духовні сили, отримати захист і зцілення та принести Богові молитву за Українське військо, рідних і близьких, напитися цілющої водички – з такими інтенціями вірян запрошують на святкову Літургію в Бориничі до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини. Саме цьогоріч виповнюється 160 років від чудотворного З’явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці», – запрошують усіх охочих організатори. 

Надзвичайна історія трапилась у 1863 році, коли німа дівчинка-пастушка оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865 році надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку не одноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988 році парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку.

Телефон для довідок: 067 67 333 09.

Повідомила Ольга Максим’як