Далай-лама дав поради Україні та Росії

dalai-lama-put-istinnogo-lidera-3Далай-лама XIV вважає, що Росія і Україна не повинні вирішувати свої проблеми за допомогою зброї і закликав країни думати про взаємну користь, але мирним способом. Про це духовний лідер Тибету розповів під час свого виступу в Ризі, передає.

Він пояснив, що якщо є якісь проблеми, то насамперед потрібно думати, як їх вирішити заради загального блага.

“Якщо є розбіжності між державами, народами, то треба подумати про те, як вирішити проблеми – заради загального блага. У минулому у нас теж було багато битв … Якби військовим способом можна було вирішувати проблеми, їх би давно вирішили”, – сказав Далай -лама, відповідаючи на питання слухачів його навчань.

Він зазначив, що РФ і Україна пов’язані економічно, тому потрібно думати про взаємну користь.

“Ці дві країни, пов’язані економічно. Сьогодні світ влаштований так, що ми залежимо один від одного, і нам потрібно думати про взаємну користь”, – підкреслив Далай-лама і привів в приклад Пакистан і Індію.

“Якщо Пакистан постраждає, Індія теж постраждає”, – констатував духовний лідер.

Нагадаємо, починаючи з 2014 року, російські військові вторглися на територію Криму та анексували його, влаштувавши незаконний псевдореферендум. Після цього Кремль взявся за Донбас і окупував частину територій, увівши численні війська, руйнуючи населені пункти і вбиваючи українських військових і мирних жителів.

Джерело: “RISU”.