Делегація зі Львова взяла участь у VII Форум української молоді діаспори

21077338_1811971298819192_2209764508164396552_nУпродовж трьох днів, із 21 до 23 серпня 2017 року в Дніпрі відбувався VII Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО).

Молодь із двадцяти країн світу — Литви, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Німеччини, Пакистану тощо. Молодь діаспори разом зі своїми ровесниками з України обговорювала різні питання, які зокрема стосувалися інвестиційного клімату, євроінтеграційних процесів, розвитку молодіжної політики в нашій країні.

Учасниками СКУМО були й представники Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ — секретар Орест Гевак та керівник Соціальної ініціативи “Хтось не зробить!” Олег Котис.

— Для нас участь у цьому форумі була важлива передовсім тим, що ми були єдиною релігійною організацією, тож мали нагоду продемонструвати, що Церква — спільнота людей, які вболівають про всебічний розвиток держави. Крім того, це була можливість познайомитися з діяльністю різних молодіжних спільнот у нашій державі та далеко за її межами. А також окреслити різноманітні цікаві напрями, в яких могла б розвиватися УГКЦ у співпраці з українською молоддю всього світу. Ми зрозуміли, що зараз, мабуть, як ніколи раніше, актуально налагоджувати спільну діяльність, — поділився думками Орест Гевак.

23 серпня 2017 року в Дніпрі учасники VII Форум української молоді діаспори встановили рекорд, розмалювавши петриківським орнаментом величезний синьо-жовтий державний прапор, розміром 2,4 м на 23 м. Досягнення зафіксували в Книзі рекордів України.

Підготувала Наталія Павлишин

Джерело: ДивенСвіт