День відкритих дверей у Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада. ФОТО

Сьогодні, 17 листопада 2018 року, у Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада відбувся День відкритих дверей. Під час події присутні дізналися більше про українських просвітителів та Іслам від відомої дослідниці Соломії Вівчар, а також відкрили для себе спільні риси українських хусток та хіджабу. Окрім того, відбулися майстер-класи із мехенді та частування традиційними східними солодощами.

DSC_1084

 


Імам центру Мурат Сулейманов підкреслив: “Це вже у нас другий досвід Дня відкритих дверей. І маємо дві мети. Перш за все, це ознайомити місцевих жителів із нашою культурою, із нашою релігією Ісламом. А друге – це зламати стереотипи, які бувають. І цього разу у нас все вийшло більш колоритно. Прийшло більше відвідувачів, відбулося більше лекцій і майстер-класів. І це дійсно дуже важливо показати, що Іслам – це не щось нове для України, він вже був тут раніше і ми на цьому також акцентуємо. Також ми дуже вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей. І це нас мотивує зробити ще щось цікавіше, бо Львів любить такі події”.

DSC_1054


Львівська художниця Софія Кульчицька подарувала з нагоди Дня відкритих дверей картину для культурного центру. Жінка, яка вперше відвідала цей осередок, зазначила:

“Мені здається, що місія художників, митців, поетів – шукати спільне. Я за мир. За те, щоби мистецтво єднало людей і збагачувало культури. І у мене була виставка в Абу-Дабі. І там відкрили Лувр. І я у захваті від їхнього підходу до мистецтва. Там поруч стоять християнський експонат, юдейський і ісламський. І вся експозиція побудована під цією егідою, щоб показати як багато у нас є спільного”.

DSC_1076

Лекція про українську хустку та хіджаб

DSC_1059DSC_1088