Держсекретар Ватикану кардинал Паролін відвідає Україну

Кардинал ПаролінУ червні кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Апостольської Столиці, здійснить візит до України, щоб висловити солідарність Папи з населенням, яке зазнає страждань.

Про це він сам оголосив, виступаючи сьогодні, 11 травня 2016 р., в університеті міста Тарту в рамках офіційного візиту до Естонії.

«Беручи до уваги серйозність актуальної ситуації, я сам відвідаю Україну наступного місяця, щоб висловити солідарність Святого Отця з усіма, хто страждає», – сказав кардинал Паролін під час доповіді, яка стосувалася міжнародних стосунків Святого Престолу, а також торкнулася питань, пов’язаних з явищем міграції та кризи цінностей в Європі.

Пригадавши про збірку, призначену для подолання гуманітарних проблем України, що була проведена 24 квітня з ініціативи Папи Франциска, Державний Секретар Апостольської Столиці підкреслив, що вона «особливо стурбована погіршенням гуманітарної ситуації, спричиненої конфліктом, що триває», який змусив понад 1,5 мільйона людей залишити свої домівки. Він зазначив, що Католицька Церква, хоч і є меншиною в Україні, «намагається давати відповідь на потреби населення», а Святий Престол готує «ряд ініціатив для допомоги всім, не зважаючи на релігійну приналежність».

Кардинал Паролін також наголосив на важливості дотримання міжнародного і гуманітарного права, знову закликаючи зацікавлені сторони «ступити на шлях діалогу з метою подолання актуальних труднощів та полегшення страждань населення».

За матеріалами: uk.radiovaticana.va