Дім Милосердя св.Миколая запустив Qr-код за яким можна внести пожертви на підтримку соціальних проектів

Про це повідомив на своїй фб-сторінці о. Роман Прокопець, керівник “Центру Опіки Сиріт” Львівської Архиєпархії УГКЦ. Допомога потрібна батьків, які живуть за межею бідності:

“Ми не перестаємо допомагати нужденним, особливо тепер. На жаль, багато дітей, які до цього часу жили в бідності, сьогодні вже живуть за її межею. Багато батьків змушені перебувати на карантині вдома, залишившись без засобів на існування. Саме таким дітям і сім’ям ми допомагаємо зараз. Хто хоче долучатись до цієї ініціативи добра і милосердя то запрошуємо це зробити без порушення карантину і безконтактно. Ми співпрацюємо із службою у справах дітей міста, з директорами шкіл-інтернатів та дитячих будинків, моніторимо разом ситуацію в реальному часі і намагаємось об’єктивно допомоги. Дякую місту, львів’янам, громадським та релігійним організаціям, Церквам, які в цей час не є байдужими. Закривши можливо двері храму, одягнувши захисну маску щедро відкривають своє серце і долоні, щоб допомогти потребуючим”, – зазначив о. Роман.
 

За допомогою QR – коду Ви зможете скласти свої пожертви через додаток Приват 24. Кожна Ваша пожертва йде на розвиток #Дому_Милосердя_святого_Миколая та на підтримку соціальних і пасторальних проектів Центру Опіки Сиріт.

http://orphancenter.org.ua/hochu-dopomogty/