Маленьких львів’ян навчатимуть Слова Божого за допомогою гри та творчості

unnamedУ вівторок, 6 жовтня, парафія св. Івана Павла ІІ та Клуб педагогічної активності «Аніма» запрошує на біблійно-катехитичний семінар для катехитів та вчителів: «Навчаймо дітей Слова Божого за допомогою гри та творчості». Зустріч відбудеться в катехитичному класі при церкві св. Онуфрія (вул. Б. Хмельницького, 36). Початок о 18.15 год.

«Людина більше сприймає інформацію не тільки слухом, але й зором. Однак ще більше, коли вона активно задіяна у процес передавання знань. Сам Ісус Христос – досконалий вчитель – використовував активні методи навчання:  Він говорив: «Подивіться на лілії» – живий образ; підняв дитину – наглядний приклад; взяв хліб і риби та дав учням, щоб роздавали – активізація.Вчителі, аніматори, душпастирі і, перш за все, – батьки, прагнуть передати дітям правди віри так, щоб вони їх зрозуміли, прийняли і застосовували. Адже намагаються знайти відповідь на запитання: як це робити?» – зазначають організатори.

7222Тож на біблійно-катехитичному семінарі для катехитів та вчителів «Навчаймо дітей  Слова Божого за допомогою гри  та творчості» учасникам на прикладі покажуть як з паперу зробити молитовну драбину, як легко навчити дітей імен Апостолів, як їх заохотити, щоб вони хотіли вивчити щоденно вірш із Біблії та допомогти дитині запам’ятати, що вона є особливою і неповторною…

Усі ці методи будуть застосовувати в різних групах учнів, щоб батьки, котрі прагнуть побавитися з дітьми, змогли передати їм біблійні правди і цінності.

Деталі за номером:

тел. 0972962808