Діти із Луганщини побували у Консисторії Львівської єпархії УАПЦ

 У серпні у Жовківському районному дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму “Росинка” у с. Зіболки на Львівщині відпочивали школярі із Луганщини.  Це був табір останньої, IV зміни.

2

     У наш край завітали діти, які мешкають близько від лінії розмежування, а отже не із чужих слів знають, як лунає війна. Під час відпочинку школярі мали нагоду не лише відпочивати (зокрема підкорили вершину гори Парашка), але також розвивалися духовно. Зокрема мали нагоду бесід із священиками Львівської єпархії УАПЦ, які також долучилися до підкорення гори.

     Також таборяни відвідали меморіал жертвам Голокосту та учасникам визвольних змагань, побачили мальовничу природу прилеглих гір. Туман і дощі не стали на заваді зростаючому поколінню. Адже головне, щоб тепло було в душі, а разом завжди радісно. Напередодні від’їзду гості із Донбасу побували у Львові. Побачили перлини архітектури, ознайомилися із культурною та історичною спадщиною міста Лева. Але, напевно, найцікавішими для школярів були відвідини приміщення Консисторії Львівської єпархії УАПЦ, де відбулася зустріч із Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Макарієм, який уділив жителям м. Попасна своє архіпастирське благословіння.

За матеріалами фб-сторінки секретаря Консисторії Львівської єпархії УАПЦ митрофорним протоієрея Руслана Матвієнка

1