“Діти – Митрополиту Андрею” – львів’ян запрошують висадити фруктовий сад

yura-mytropolyt-300x192У четвер, 23 квітня 2015 року о 14.00 год., на території Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 ( вул. Просвіти, 2/4), відбудеться акція “Діти – митрополиту Андрею” під час якої висаджуватимуть фруктові дерева.

Організовують акцію вихованці школи-інтернату з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, якого шанували і любили як дорослі, так і діти, який опікувався сиротами, виділяючи кошти на їхнє проживання, навчання та лікування.

До акції долучаться представники громадських організацій, шкільні меценати, духовенство та волонтери. Учасники планують висадити близько 100 дерев.

Крім того, під час заходу всі охочі матимуть можливість взяти участь у гаївках, майстер-класах та у ярмарку дитячих гостинців. Тут пануватиме атмосфера веселощів та щастя.

“Ми з радістю запрошуємо всіх гостей, які виявлять бажання завітати до нас та долучитися до висаджування фруктового саду”, – зазначив директор Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 п. Андрій Закалюк.

Довідка:

Школа-інтернат №2 заснована у 1956 році. На сьогоднішній день у закладі навчаються і проживають 120 вихованців. Це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти зі складними життєвими обставинами.