Діти-сироти у Гарнізонному храмі вчаться малювати ікони за взірцями з колекції митрополита Шептицького

wide_9-17У середу, 16 вересня, розпочався другий семестр безкоштовної іконописної школи для сиріт та дітей із сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах. Заняття відбуваються щотижня, впродовж трьох місяців на хорах Гарнізонного храму. Навчає дітей львівський художник-іконописець Андрій Майовець.

Організатори вирішили дещо розширити проект і надати можливість навчатись іконопису ще кільком маленьким прихожанам цього храму. Зокрема, 5 дітей, які першими зголосяться, зможуть за добровільну пожертву стати учасниками цієї школи.

Для того, аби записатись, необхідно звернутись в інформаційний центр Гарнізонного храму та скласти добровільну пожертву, яка буде спрямована на закупівлю необхідних матеріалів для цієї школи. Таким чином, ще п’ятеро прихожан храму зможуть навчатись іконопису і при цьому своєю допомогою подарують таку можливість і дітям-сиротам.

Організатором проекту виступив Центр Опіки Сиріт.

Під час навчання діти зможуть познайомитися Із середньовічним українським іконописом, традицією і давньою технологією. Більше того, цього року вони писатимуть ікону св. Миколая за взірцями ікон з колекції Митрополита Андрея Шептицького, великого поціновувача рідного мистецтва.

Окрім навчань з іконопису, учні іконописної школи відвідають екскурсії в музеї та майстер-класи інших іконописців-художників.

За матеріалами: Капеланство.info