Діти з недільної школи храму Святого Духа ПЦУ побували на екскурсії у Львові

Вчора, 15 січня, учні недільної школи при храмі Святого Духа Православної Церкви України з села Оброшине, що у Пустомитівському районі мали змогу насолодитись величчю міста Лева.

1

Під час екскурсії дев’ятнадцятеро дітей побачили зимовий Львів з пташиного польоту, проїхалися визначними місцями на екскурсійному потягу, відвідали музей іграшок, чудувалися головною різдвяною окрасою міста – ялинкою.  Звісно у програмі була і духовна мандрівка. Діти на власні очі побачили архітектуру храму Преображення Господнього та Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.

«Наша недільна школа уже вчетверте звертається до ЛМР з проханням організувати екскурсію Львовом, – зазначає отець Андрій Дотоцький, який був ініціатором мандрівки. – Вчорашня екскурсія була по-своєму особлива, можу сказати, навіть, краща за попередні. Діти були переповненні позитивними емоціями, позаяк цей подарунок отримали завдяки своїм старанням у Різдвяному вертепі. Надіємось, що наступного року нам вдасться повторити цю екскурсію і побачити ще більше цікавих місць».

Підготувала: Павліна Гадач