Дітям Львова розповіли про надію і Суперкнигу

D3S_0464Громадська організація «Міжнародний фестиваль надії» у партнерстві з Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді наприкінці минулого тижня провели свято для дітей міста Львова. Разом з дітьми прийшли й дорослі: батьки, бабусі з дідусями. Соціальна акція відбулася в рамках підготовки Фестивалю надії, на який усіх охочих запрошують 20 червня о 17.00 год., «Арена Львів».

«Діти потребуються захисту. Їх захищають дорослі, держава, закон, Бог. З нагоди Дня захисту дітей ми вирішили провести такий захід. Свято для дітей Галичини – це маленька частина добра, яке можемо зробити. Надії потребують не лише дорослі. Коли ми планували дитяче свято разом з львівською адміністрацією, думали, як нам вмістити усіх охочих? Тому вирішили зробити свято у дві зміни», – пояснив Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії».

На свято у приміщення ЦТДЮГ «Погулянка» прибуло понад 1200 дітей. Окрім привітання Михайла Наконечного, чудових пісень від столичної команди Асоціації «Еммануїл», інсценівки про Біблію, на дітей чекав перегляд захоплюючого мультфільму «Чудеса». А після перегляду мультфільму відбулось знайомство з президентом Клубу Суперкниги – Робіком, який перевірив, наскільки уважно діти дивились мультик. Семеро добровольців взяли участь у вікторині «від Робіка». Також приємним моментом стало привітання іменинників у залі. Усі, в кого був день народження, отримали пам’ятні горнятка від суперробота. Опісля кожен бажаючий міг зробити фотографію з Робіком на згадку, повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

По завершенні свята на кожну дитину чекав подарунок – DVD з мультфільмом «Суперкнига», а також особистий подарунок від благодійної організації «Сумка самаритянина».