Для дітей пільгових категорій сьогодні розпочались «Веселі канікули»

Сьогодні в усіх львівських школах почалися весняні канікули. І в рамках соціального проекту «Веселі канікули» дітки відвідають розважальні та культурні заклади нашого міста.

В 11.00 год. діти учасників антитерористичної операції та з багатодітних сімей відвідали солодкий та пізнавальний майстер-клас в «Майстерні карамелі».

На 15.00 год. дітки з потребуючих сімей були запрошені в розважальний центр «Моторна бджілка», де вони протягом години будуть бавитись на різних атракціонах.

Протягом дня діти з багатодітних та малозабезпечених сімей отримали можливість відвідати найбільший розважальних центр нашого міста «Дитяча планета», де вони зможуть активно і весело провести цілий день.

Вже завтра на маленьких львів’ян буде чекати перегляд мультфільму «Зоотрополіс» у Кінопалаці, вистава «Назар Стодоля» у Національному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької, футбольний матч між жіночими збірними України та Албанії на «Арені Львів» та забави в розважальному центрі «Моторна бджілка».

«Дуже приємно, що ця соціальна ініціатива цікавить не тільки батьків з дітьми, але і різні підприємства  нашого міста, які роблять свій безкорисливий внесок у розвиток львівської громади. Адже виховання порядного та освіченого покоління, яке вже завтра продовжить  зміцнювати та розвивати нашу державу, є одним з найголовніших пріоритетів у житті кожного», – зазначили організатори.

Довідка:

«Веселі канікули» — це соціальний проект, який реалізовується в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей учасників АТО та переселенців на час шкільних канікул.

Долучитись до соціальної кампанії «Добрі справи» можна звернувшись до  управління молоді, сім‘ї і спорту ЛМР. Контактна особа – Єлизавета Майорова, тел. 297-58-71, 095-84-60-061.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua