Для літніх людей вже традиційно провели духовну зустріч

tcfotofilm7

Для літніх членів Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян проводять тематичні духовні зустрічі, присвячені гідному духовному та емоційному налаштуванню. Зокрема, 28 липня, в День Хрещення Київської Русі-України, одна з таких духовних зустрічей пройшла в Кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці (УПЦ КП).

Під час спілкування з о. Василієм Горгутом присутні ознайомилися з історією виникнення свята, дізналися більше про засновників християнства в Україні, про хрещення Київської Русі.

«Духовні зустрічі спрямовані на виховання християнської моралі, любові до ближнього та милосердя у всіх його проявах. В ході проведення таких заходів учасники вивчають Святе Письмо, обговорюють життєві ситуації. Приємно, що дідусі та бабусі радо беруть участь у заходах, спрямованих на духовний розвиток особистості», – зазначила культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

«В кожному районі нашого міста працюють центри дозвілля для літніх, які відкрив Львівський міський територіальний центр у співпраці з храмами Львова, при яких ці центри дозвілля й працюють. Власне, одним з напрямків такої співпраці є періодичне проведення духовних зустрічей нашим підопічним, адже духовний світогляд необхідно наповнювати постійно», – розповів директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Охочі брати участь узаходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатисяу відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також зател.: 238-32-74.