Для вихованців сиротинців та інтернатів відбудеться проща до Підгорецької ікони Богородиці

00У неділю, 8 листопада, у Всеукраїнський День молитви за дітей-сиріт, Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ за підтримки Фундації Святого Миколая організовує прощу для вихованців сиротинців, шкіл-інтернатів Львова та області до Підгорецької чудотворної ікони Матері Божої.

Участь у духовній поїздці до чудотворної ікони Богородиці візьмуть 200 дітей із сиротинців, інтернатів Львова та області. Капелани Центру Опіки Сиріт разом із волонтерами  та дітьми молитимуться Святу Літургію у храмі св. Онуфрія монастиря Благовіщення Пресвятої Богородиці ОО. Василіян у с. Підгірці, Бродівського р-ну.

Окрім молитви, на учасників очікуватиме програма на цілий день: зокрема монахи проведуть екскурсію древньою монашою обителю, розкажуть всі цікаві історичні події, які вона пережила, діти дізнаються історію чудотворної ікони та про життя монахів в обителі, будуть організовані різного роду майстер-класи, ігри, банси, а також діти разом з капеланами відвідають Підгорецький замок (ХVII ст).

Нагадаємо, що Всеукраїнський День молитви за сиріт відбувається кожної другої неділі листопада. Кожного року капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт за підтримки Фундації Святого Миколая активно готуються до проведення цього дня. Традиційно День молитви за сиріт триває два дні, в часі яких капелани з волонтерами організовують нічні чування у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) та молитовну поїздку до відпустових місць Львівщини. У попередні роки в День молитви за сиріт капелани Центру разом із дітьми відвідали: Крехів, Страдч, Глиняни.

За матеріалами: kapelanstvo.com.ua