Дмитро Колесник: “Невдовзі те, що сім’я складається із чоловіка і жінки можуть визнати дискримінацією”

Про це голова львівського обласного осередку ГО «Всеукраїнський собор», Дмитро Колесник заявив на прес-конференції. Пропонуємо до Вашої уваги, його доповідь:

“Влітку, минулого року, у французькому місті Біарріц відбувався Саміт, на якому було створено партнерство Біарріц.  Це партнерство має й потаємну сторону, яку не надто висвітлюють. І от дружина Президента запропонувала нам пристати до цього партнерства.

За цим партнерством, нам пропонують впроваджувати гендерну ідеологію. Цю таємну сторону нам просто не показують. Всі учасники партнерства Біарріц, мають прийняти Стамбульську Конвенцію. Ось ця Стратегічна Рада,яка керує цим партнерством, пропонує  визначити та скасувати дискримінаційні закони та внести зміни до положень, які є дискримінаційними.

Щоб ми розуміли, коли ми слово “стать” підміняється словом “гендер” – на арену виходить як мінімум 50-т статей, чи гендерів, чи видозмін людини і заявляють у цьому свої права  і закликають, щоб їх не дискримінували.

Таким чином, всяка заява про те, що традиційна сім’я,  складається із чоловіка і жінки (а це зазначено у Конституції) вважатиметься дискримінаційним.  Всяке згадування у підручниках про сім’ю, про те, що шлюб – це союз чоловіка і жінки, вони теж вважатимуться дискримінаційними. Ми,ті хто, сповідуємо Конституційну норму традиційної сім’ї, будемо вважатися дискримінаторами, тими, хто поширює нерівність у правах. По-друге, пропонується прийняти і впровадити “ прогресивні законодавчі рамки”, що сприяють гендерній рівності. Тобто тут мова не йде про захист прав, а конкретно про гендерну рівність. Законодавство України і зараз захищає жінок, рівність прав. Таким чином, ті Закони, які пропонуються сьогодні, вони не стільки борються за рівність прав, а виводять на арену, на перші позиції, гендерну ідеологію. 

  Також вимагають забезпечити фінансування просування цієї гендерної ідеології. 

   І ці Законодавчі ініціативи, які зараз просуваються у Верховній Раді, завдяки небайдужим, все ж таки, відправляються на доопрацювання, але вони пов’язані з тим, щоб реалізувати ці ідеї під видом благих намірів і боротьби проти насильства у сім’ї.

  Ми просимо українців, наприклад, зайти на ютюб-сторінку нашого Президента і переглянути відеоролик про це партнерство Біарріц. Поставте своє незадоволення! Поставте свій дизлайк. Це здається просто, але підтвердило свою ефективність. Також маємо зразки листів,які просимо відправляти небайдужих українців.Якщо незабаром, карантин зніматимуть і ми зможемо вийти під стіни Верховної Ради, то просимо Вас долучитися. Важливо, щоб не залишалися українці байдужими до цієї справді проблеми.

 Мова не йде про нас із вами, мова йде про наших дітей, про те, що вони прочитають у підручниках, що вони будуть вважати нормою, який світогляд вкладатимуть у них із раннього дитинства і від цього дуже сильно залежить,яким буде наше майбутнє. Ми щиро просимо і молимося про те, щоб наша країна була країною здорового глузду.

   Якщо із цих законодавчих ініціатив забрати гендерну ідеологію, то вона втратить привабливість для тих, хто лобіює ці Закони. Вже ухвалено Закони, які у достатній мірі убезпечують українців від насильства. Нам намагаються нав’язати  ідеологію ЛГБТ-спільноти.

Записала Оксана Бабенко