Дмитро Колесник: «У Львові Нік Вуйчич надихатиме нас ніколи не зневірюватися»

Цього року до Львова вперше приїде мотиваційний спікер Нік Вуйчич – чоловік з особливими потребами, який зумів не тільки впоратись із обставинами, а й жити щасливим життям без обмежень. У ексклюзивному інтерв’ю із Дмитром Колесником – одним із організаторів події, головою львівського осередку Всеукраїнського Руху Реформації – ми зазирнемо за лаштунки візиту й дізнаємося, чим ця зустріч  із Ніком Вуйчичем вирізнятиметься з-поміж сотень інших.

230

-Пане Дмитре, Ви особисто знаєте Ніка Вуйчича. Який він у розмові? 

-Я мав за честь зустрітись із Ніком минулого року у Києві. Те, що в ньому справді вражає – це щирість і простота. Автор бестселерів, відомий спікер, авторитетний чоловік, він з легкістю розповідає про свої особисті переживання, страхи чи біль. Йому хочеться вірити, адже в розмовах немає надмірного пафосу, наміру всіх навчити жити. Нік Вуйчич дійсно глибоко відчуває людей і знаходить саме ті, правильні слова.

-Як вдалося організувати візит Ніка Вуйчича саме до Львова?

-Рух Р-500 (Святкування 500-річчя Реформації, про що президентом України був підписаний особливий указ), не завершився у 2017-му році, зараз він існує як Всеукраїнський Рух Реформації. Його головна мета – поширення Біблійних цінностей у всі важливі сфери життя суспільства. Зокрема такі сфери, як освіта,  мистецтво,  політика, економіка і підприємництво, сім’я, молодь, лідерство, та інше… На початку року ми замислились, що саме можемо зробити для свого міста, області, загалом Західного регіону. Так і виникла ідея спробувати запросити Ніка. Зауважте, що він взяв за мету найближчі кілька років частіше приїжджати до України, оскільки має в серці біль за нашу молодь.

223

-То Нік Вуйчич переважно промовлятиме до молоді чи до людей з інвалідністю?Якою буде ключова тема виступу у Львові?

-Нік має дуже широку аудиторію, його слухають люди різного віку, професій, статусів. У зверненні до львів’ян він сказав, що не може дочекатись надихнути нас мріяти масштабно і не здаватися – ось вам і тема, надактуальна для всіх українців. Просто коли бачиш, як людина без жодної кінцівки, радісно розповідає, що все можливо – усередині щось перевертається. Тому послухати його цікаво буде кожному. Про це свідчить і різноманіття команди організаторів: дівчата-студентки, бізнесмени, пастор церкви, міський депутат, ми однаково віримо, що ця подія нам потрібна. Саме тому збираємо стадіон, а не конференц-зал.

У анонсах і рекламі звучить, що захід є благодійним і соціальним. Чому тоді вхід – платний?

Проект – однозначно некомерційний. Люди з інвалідністю гарантовано отримують безкоштовний квиток. Зараз роздумуємо, як запросити сім’ї бійців АТО, малозабезпечених тощо. Решта людей платять усього 150 грн, це заледве покриває вартість оренди стадіону й встановлення апаратури. Так кожен відвідувач отримує можливість добре чути і бачити весь виступ. Та й погодьтесь, за що платимо – те більше цінуємо.

22

Як можна замовити квитки і дізнатись більше про подію?

За безкоштовними квитками можна звернутись до Людмили Рубцової ( тел. 063 964 58 71). Решта – завжди доступні на сайті gastroli.ua, а також у касах в усіх районах міста Львова. Запрошуємо також долучитись до події у Facebook «Нік Вуйчич виступить у Львові», там дівчата публікують найактуальнішу інформацію. Сподіваюсь, наші люди зможуть щось почути для себе з уст Ніка Вуйчича. Депресія і розчарування – хвороба нашого суспільства, а виступ людини, яка веде «життя без обмежень», може стати непоганими ліками.

Розмовляла: Людмила Рубцова