До Львова прибуде мандрівна ікона Блаженної Йосафати Гордашевської

podorozhuucha-ikona_v1155У 2017 році Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви готується відзначити 125-літнього ювілею. З цієї нагоди з ініціативи Головної Управи Згромадження виготовлено ікону блаженної Йосафати Гордашевської, Співзасновниці Згромадження, із вмонтованими мощами.

Ікону написав словацький іконописець, а з нагоди святкувань 1025-річчя Хрещення Руси-України у Києві її благословив Блаженніший Патріарх Святослав, Глава УГКЦ.

25 серпня 2013 року мандрівна ікона блаженної Йосафати рочпочала своє «паломництво» з Аргентини, опісля – Бразилія, США, Канада, Австралія, Польща, Словаччина, Сербія, Німеччина і зараз Україна.

Ця ікона подорожує у спільнотах сестер та парафіях цілого світу, де Сестри Служебниці провадять своє служіння для народу та цілої Вселенської Церкви.

Запрошуємо вірних на моління перед іконою Блаженної Йосафати. Віримо, що Блаженна Йосафата, яка за свого земного життя була перейнята духом служіння ближнім, у цей рік Дияконії буде для усіх вірних знаком надії на Божу присутність у житті нашого народу.

У причепі подаємо інформацію храмів, де перебуватиме ікона.

Джерело: Католицький Оглядач